Kiekvieną dieną visame pasaulyje moterys dirba tam, kad pagerintų kitų žmonių gyvenimą. Dažniausiai apie svarbų moterų indėlį į gyvenimo kokybės pagerinimą žino tik jų artimieji ar bendruomenės nariai, tačiau pasauliniu mastu šie darbai lieka neįvertinti. Tarptautinės moterų dienos proga tarptautinis žurnalas Diplomatic Courier pagerbė labiausiai pasižymėjusias moteris pasaulyje Top Global Women nominacija.

 

   Diplomatic Courier yra nepriklausomas tarptautinis žurnalas, rašantis apie tarptautinius įvykius iš įvairių politinių perspektyvų. Žurnale publikuojami diplomatų, korespondentų, nepriklausomų žurnalistų, studentų ir akademikų straipsniai. Žurnalas yra publikuojamas šešis kartus per metus.

 

  Visos Top Global Women vardui nominuotos moterys buvo išrinktos kitų moterų balsavimu. Agnė Zuokienė įvertinta kaip filantropė, kuri yra projekto “Nedelsk” iniciatorė ir globėja. Tai prevencinis projektas prieš krūties vėžį, kuris skatina moteris labiau rūpintis savo sveikata. „Nedelsk“ projekto „Rožinis autobusėlis“atvyksta į miestus bei seniūnijų centrus, kad vietoje galėtų moterims pademonstruoti švietėjiškus filmus, perskaityti paskaitas apie ligos požymius, išmokyti surasti navikus mokomuosiuose muliažuose, o taip pat sudarytų moterims galimybę nemokamai pasikonsultuoti su šalies geriausiais krūtų onkologais, radiologais, mamologais. 

  Top Global Women nominantės, tai visuomenėje prasmingais darbais pasižymėjusios moterys iš viso pasaulios, tarp kurių yra ir labai žymių asmenybių. Seimo narė Agnė Zuokienė į labiausiai pasižymėjusių moterų pasaulyje sąrašą pateko kartu su tokiomis ryškiomis asmenybėmis kaip Angela Merkel (Vokietijos kanclerė), Dalia Grybauskaitė (Lietuvos Prezidentė), Anna Politkovskaya (in memoriam Rusijos žurnalistė), Dilma Rousseff (Brazilijos Prezidentė), Ellen Johnson-Sirleaf (Liberijos Prezidentė, Nobelio taikos premijos laimėtoja), Pratibha Patil (Indijos Prezidentė), Tarja Halonen (buvusi Suomijos Prezidentė) ir kitomis.

 

  Šis apdovanojimas nėra vienintelis parlamentarės Agnės Zuokienės humanitarinės veiklos įvertinimas. 2002 m. už visuomeninę veiklą A. Zuokienė buvo išrinkta žurnalo „Stilius“ Metų moterimi. 2004 m. „Už išsaugotas mamas“ parlamentarei įteikta „Žaliojo obuolio“ statulėlė, o JCI Lietuva skyrė apdovanojimą už lyderystę humanitarinėje ir savanoriškoje veikloje. 2006 m. Savanorių centras įteikė garbingą apdovanojimą – ženklelį „Metų savanoris 2006“. 2008 m. A. Zuokienė išrinkta „Europos metų moteris 2008“ Lietuvos laureate. „Europos metų moters 2008“ rinkimuose Europos Parlamente laimėjo 3-iąją vietą. Seimo narės koordinuojamas projektas „Nedelsk“ 2008 m. buvo įtrauktas į  Nacionalinių vertybių sąrašą bei Europos Parlamente įvertintas kaip „Low budget, big impact“ projektas. 2009 m. Seimo narė apdovanota „Santarvės fondo“ ženkleliu.